افزونه 1 افزونه آمار پیشرفته انجمن 2.6.1

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید

وطن وب هاست

M.b.n

کاربر
سلام
متاسفانه با نصب این افزونه مشکل دارم
حامد جان اگر کد اس کیو ال تیبل
brivium_modern_statistic و یا یک بکاپ از همین تیبل به بنده بدید مشکل بنده حل میشه
ممنون میشم اگر کمک کنید

H4M3D

مدیر کل
سلام
متاسفانه با نصب این افزونه مشکل دارم
حامد جان اگر کد اس کیو ال تیبل
brivium_modern_statistic و یا یک بکاپ از همین تیبل به بنده بدید مشکل بنده حل میشه
ممنون میشم اگر کمک کنید

پیوست ها

M.b.n

کاربر
brivium_modern_cache هم باید باشه که در موقع نصب برای بنده این تیبل ساخته نمیشه ،اگر این تیبل رو هم لطف کنید ممنون میشم

scriptbuy

کاربر
سلام دوستان
خسته نباشید
یه سوال داشتم اگه اشتباه نکنم فک کنم مربوط میشه به تنظیمات این افزونه
من از این افزونه در سایتم استفاده میکنم....قبلا هر گونه وارد سایت میشد مطالب جدید رو که نخونده باشه رو بصورت رنگی نشون میداد
یکی دو روزه این حالت رنگی دیگه نشون نمیده....
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . سپاس

H4M3D

مدیر کل
برای اینکار هیچ تنظیمی موجود نیست بازم چک کنید ببینید مشکل حل شده یا نه

msmo

کاربر
حالا بازم خوبه شماها تونستید نصبش کنید، من هرگونه تلاش مذبوحانه ای انجام دادم، نتونستم روی انجمنم نصبش کنم، آخرش به همون قبلی قناعت کردم:aiwan_light_girl_hide:

scriptbuy

کاربر
برای اینکار هیچ تنظیمی موجود نیست بازم چک کنید ببینید مشکل حل شده یا نه
وقتی یه موضوعی تو انجمن پاسخ میگیره ، اون سطر مربوط به اون موضوع فقط برای مدیر رنگی میشه . برای هیچ یک از کاربران این اتفاق نمیفته .

H4M3D

مدیر کل
حالا بازم خوبه شماها تونستید نصبش کنید، من هرگونه تلاش مذبوحانه ای انجام دادم، نتونستم روی انجمنم نصبش کنم، آخرش به همون قبلی قناعت کردم:aiwan_light_girl_hide:
ارورش چیه موقع نصب؟

لایک ها msmo

msmo

کاربر
ارورش چیه موقع نصب؟
وقتی نصبش می کنم (البته آمار الانمو ریمو کردم کامل)
بعدش که میرم توی پنل برای تنظیمات، اون آپشن گوشه رو که میزنم چهار تا خط پیام هست توش... دیگه نخوندم چیه، فقط فهمیدم نصبش نمی کنه اصلا...:aiwan_light_girl_mad:
بعدش مجبور شدم قبلیه رو از اول دوباره نصب و تنظیم کنم.:aiwan_light_girl_impossible:

Mr.MAMAD

کاربر
سلام

بنده با نصب این افزونه مشکل دارم . بعد نصب این اررور رو میده :

کد
Server Error

The product is installed by templates are not rebuilt. Check framework settings to disable this.

XenCentral_Framework_Model_AddOn->installAddOnXml() in XenForo/Model/AddOn.php at line 169
XenForo_Model_AddOn->installAddOnXmlFromFile() in XenForo/ControllerAdmin/AddOn.php at line 188
XenForo_ControllerAdmin_AddOn->actionInstall() in XenForo/FrontController.php at line 351
XenForo_FrontController->dispatch() in XenForo/FrontController.php at line 134
XenForo_FrontController->run() in /home/bassati/public_html/admin.php at line 13

H4M3D

مدیر کل
بازارچه نصب کردید؟ مثل اینکه با اون قاطی کردن غیرفعالش کنید ببینید نصب میشه یا نه

Mr.MAMAD

کاربر
بازارچه نصب کردید؟ مثل اینکه با اون قاطی کردن غیرفعالش کنید ببینید نصب میشه یا نه
سلام غیر فعال کردم و نصب شد. ولی کپی رایت داره در زیر انجمن . چطور میتونم اون رو حذف کنم ؟ ممنون

Megaman

کاربر
چه جالب :|
یه روزه همین صفه جلوم بازه
بعد دنبال نرم افزار میگشتم بیام راجبش سوال کنم...جستجو کردم اسمشو برگشتم به همین صفه :|

خوب...بگذریم
سوال
میخواهم انجمنی یا زیرشاخه انجمنی ایجاد کنم که هرگاه در آن تایپیکی ایجاد میشه یا پاسخی در آن ارسال میشه
درلیست این نرم افزار قرار نگیرد
آیا راهی هست ؟

H4M3D

مدیر کل
از اونجایی که براش آمار درست میکنی تب مدیریت انجمن ، اون انجمن رو انتخاب نکن error.png

Admiral

کاربر
درود شما این افزونه رو پیشنهاد میدید یا vietxf (همون شبیه آمار وی بی) رو؟؟ کدومشون توی ولید بودن قالب کمتر اشکال وارد میکنند؟ و کدومشون بهینه تره؟