اطلاعیه اگر افزونه های ترجمه شوند و دسترسی به آن برای گروه کاربری خاصی باشد آیا تمایل دارید در آن عضو شوید؟

• شروع کننده موضوع H4M3D
  • تاریخ شروع

اگر افزونه های ترجمه شوند و دسترسی به آن برای گروه کاربری خاصی باشد آیا تمایل دارید در آن عضو شوید؟

• مجموع رای دهندگان
    27
  • Poll closed .

H4M3D

مدیر کل
سلام اگر افزونه های ترجمه شوند و دسترسی به آن برای گروه کاربری خاصی باشد آیا تمایل دارید در آن عضو شوید؟

آخرین ویرایش

scriptbuy

کاربر
بلی
همین که سایت رو تبلیغی نکردید ما هم باید پاسخ زحماتتون رو بدیم

Cr0w

کاربر
حامد جان از Google translate اسفتاده کردی برای ایجاد تاپیک :| یکم واضح تر اخوی :D
بلی
همین که سایت رو تبلیغی نکردید ما هم باید پاسخ زحماتتون رو بدیم
شما هم واضح توضیح ندادید ، لطفا واضح تر برای کسانی که تاپیک را دنبال میکنند توضیح دهید . منظورتون از تبلیغ رو نفهمیدم ، در مورد کپی رایت حرف میزنید ؟

scriptbuy

کاربر
حامد جان از Google translate اسفتاده کردی برای ایجاد تاپیک :| یکم واضح تر اخوی :D

شما هم واضح توضیح ندادید ، لطفا واضح تر برای کسانی که تاپیک را دنبال میکنند توضیح دهید . منظورتون از تبلیغ رو نفهمیدم ، در مورد کپی رایت حرف میزنید ؟
هر سایتی برای انکه هزینه هاستش ( یک مورد ) رو تامین کنه نیاز داره تبلیغات دریافت کنه . سایت های زیادی را داریم که از گوشه راست گرفته تا چپ و هدر وفوترش پره از بنرهای تبلیغاتی
ولی پارس فورو زیاد سوی تبلیغات نرفته !

لایک ها Cr0w

Cr0w

کاربر
هر سایتی برای انکه هزینه هاستش ( یک مورد ) رو تامین کنه نیاز داره تبلیغات دریافت کنه . سایت های زیادی را داریم که از گوشه راست گرفته تا چپ و هدر وفوترش پره از بنرهای تبلیغاتی
ولی پارس فورو زیاد سوی تبلیغات نرفته !
عرض ادب مجدد ، درسته خب این یک برتری هم محسوب نمیشه انچنان ، پارس فرو هم وقتی به جایگاهش برسه در فوتر هدر و .... تبلیغات میزاره فکر نکنم با رنک 224 هزار زیاد برای قرار دادن تبلیغات طلبه باشن دیگران . و در حال حاضر هم یک هاست اشتراکی در iranhost.com واسش هزینه ای در بر نداره انچنان .

Admiral

کاربر
درود
اگر افزونه های اختصاصی نوشته بشه یا همچنین استایل های اختصاصی بله ولی صرفا ترجمه افزونه ها خیر .
وقتی میگیم پشتیبانی فارسی زنفورو ، ترجمه هم شاملش میشه ، یعنی اصلش هم همینه. قبلا هم پیشنهاد داده بودم که یک فروشگاه بزنید و سعی کنید محصولات اختصاصی قرار بدید. در اینصورت هم رضایت و علاقه بیشتر میشه هم بیشتر از چیزی که الان فکرشو میکنید عایدتون میشه و هم اینکه کارتون رسمی تر میشه .
در هرحال با راه های پیش پا افتاده فکر نمکنم نتیجه مطلوبی حاصل بشه . هر چند صلاح کار خویش را خسروان دانند . این فقط نظر من بود.
موفق باشید.

Cr0w

کاربر
درود
اگر افزونه های اختصاصی نوشته بشه یا همچنین استایل های اختصاصی بله ولی صرفا ترجمه افزونه ها خیر .
وقتی میگیم پشتیبانی فارسی زنفورو ، ترجمه هم شاملش میشه ، یعنی اصلش هم همینه. قبلا هم پیشنهاد داده بودم که یک فروشگاه بزنید و سعی کنید محصولات اختصاصی قرار بدید. در اینصورت هم رضایت و علاقه بیشتر میشه هم بیشتر از چیزی که الان فکرشو میکنید عایدتون میشه و هم اینکه کارتون رسمی تر میشه .
در هرحال با راه های پیش پا افتاده فکر نمکنم نتیجه مطلوبی حاصل بشه . هر چند صلاح کار خویش را خسروان دانند . این فقط نظر من بود.
موفق باشید.
بله ، حتی خود زنفرو رو هم به صورت کامل پارسی سازی نشده و از کیفیت پایینی هم برخودار هست برخی جاها که کاملا مشخص هست از نرم افزار های ترجمه مثل بینگ ترانسلیت و گوگل ترانسلیت استفاده شده .
البته همین چند وقت پیش @HAMED به داد کاربران رسیدن و یک فارسی سازی منتشر کردن ، البته اون هم چنگی به دل نمیزنه .
با همه این تفاسیر @H4M3D جسارتا باید به فکر ترجمه افزونه ها باشیم ؟ مشکل این وسط اینه که بیشتر کاربران فعال این انجمن -18 هستن و سعی دارن در خیلی مسائل بدون این که علمش رو داشته باشند دخالت کنند این رو نمیگم که کسی رو محکوم کنم . قبلا برنامه ای برای تشکیل تیم پارسی سازی مدیران این انجمن داشتند که متاسفانه یک سری فقط برای کلاس کار اومدن اعلام امادگی کردند و بعد موقع عمل = ....

ir4mt

کاربر
برای حمایت بله .

البته ترجمه زنفرو رو که شروع کردیم اما گویا پرید بعد ترجمه 20 درصدیش ... حیف بود واقعا .