دلایل افت رنک و جریمه گوگل بعد از سئو چیست ؟

دلایل افت رنک و جریمه گوگل بعد از سئو چیست ؟
یکی از علایم جریمه گوگل کاهش چشم گیر رتبه سایت می باشد . یعنی شما زمانی که با هر ترفندی چه با سئو سایت و یا ترفند های دیگر بهینه سازی سایت که منجر به اخذ رتبه اول می شوید ولی بعد از مدتی میبینید حتی در ۱۰۰ رتبه اول هم قرار ندارید و در نوع حاد این موضوع علی رغم سئو خوبی که انجام داده اید زمانی که شما نام دامنه را هم سرچ می کنید دیگر در نتایج پیدا نمی شود به این حالت certical گفته می شود.

نمونه های پنالتی شدن در سئو سایت
برای مثال سایت من در مورد سئو سایت می باشد و تعدادی از صفحات سایت من که درمورد آموزش سئو بوده اند در رتبه نخست بوده اند ولی اکنون دیگر در نتایج چند صفحه نخست هم نیست. بطور مثال من مطلبی جدیدی در مورد سئو سایت همین امروز گذاشتم و در رتبه اول قرار گرفت ولی فردا دیگر در رتبه اول قرار ندارد،این از علایم اوایل جریمه های گوگل می باشد.

سئو سایت :‌ سرعت ایندکس مطالب
یکی از بحث هایی که در سئو سایت از اهمیت زیادی برای وب مسترها وجود دارد سرعت ایندکس مطالب و محتوا می باشد. گوگل زمانی که احساس کند این سایت مطالب خوبی ندارد به این نتیجه می رسد که این سایت، سایت مناسبی برای کاربرانش نیست. هدف اصلی گوگل به مخاطبین خودش این است که به مخاطبین خودش بهترین نتیجه را ارایه دهد و این رمز محبوبیت گوگل می باشد. پس زمانی که شما مثلا مقاله ای در مورد آموزش سئو سایت یا بهینه سازی سایت مینویسید و می خواهید داخل سایتتان وارد کنید متوجه کاهش سرعت ایندکس مطالب می شوید که باعث می شود از رقبایتان در این زمینه عقب بمانید و شما می توانید این موضوع را از طریق google webmaster tools پیگیری کنید

تور لحظه آخری ، انجام پایان نامه ، سئو ، پشتیبانی سایت ٬ خرید کریو ، iptv