مقایسه ای بین فروم ساز ویبولتین و زنفورو

وطن وب هاست

fns4565

کاربر
لایک ها
4
مدت آنلاین
0
وب سایت
www.parvaresheafkar.com
خوب از عنوان پیداست که هدف چیه
این موضوع رو خودم خوب میدونم که پشتیبانی وی بی در حال حاضر به مراتب قوی تر از هر فروم سازی هست ولی خوب زنفورو برای من جذابیت هایی داشت که به راحتی نمیشه ازش گذشت

ببینید دوستان هدف من از مدتها پیش راه اندازی انجمنی علمی هنری بود که بر پایه مقاله و آموزش های مروبط به اون حوزه هستش که در ابتدا نظرم رو مای بی بی جلب کرد بعد تصمیم گرفتم وی بی بزنم و برای همین مدتی در مورد هک ها و... وی بی تحقیق میکردم ولی اخیرا با زنفورو آشنا شدم که ساختارش به نظر من به هدفم نزدیک تره و برخی نکاتی رو میگن که قابل تامله مثل :

باگ های خطرناک وی بی
آینده موفق تر پیش روی زنفورو
سرعت بالاتر زنفورو

تا اینجا مورد برتری خاص دیگه ای نشنیدم !

ولی خوب اینم باید در نظر داشت که وی بی واقعا پشتیبانیش عالی هست

حالا به نظر شما آیا بنده از همین آغاز کا رو با زنفورو شروع کنم ؟
یا نه کلا از وی بی استفاده کنم ؟
و یا شاید مثل برخی انجمن ها با وی بی استارت کنم و در زمان لازم به زنفورو منتقل کنم ؟

اگر مورد 3 رو پیشنهاد میدید میشه توضیح بدید که انتقال از وی بی به زنفورو آیا کامل و بدون نقص صورت میگیره یا نه ؟

reza177

کاربر
لایک ها
45
مدت آنلاین
9h 56m
و مهم ترین اون ها علاقه و چیزی که از یک انجمن ساز میخواید مهم هست

Admiral

کاربر
لایک ها
19
مدت آنلاین
0
وب سایت
taksetare.ir
درود.
من هم با مای بی بی کار کردم هم ویبولتین هم زنفورو
ولی از زنفورو بیشتر خوشم میاد. مدیریت بهتر و جمع و جور تری داره. خیلی قشنگ به هرچیزی دسترسی داری حتی اگر اطلاعات کدنویسی زیادی هم نداشته باشید میتونید به راحتی ویرایش های مد نظرتونو انجام بدید.
مخصوصا نسخه دوم که فعلا یک دمو بیشتر نداریم بسیار زیباست . میتونید دموی نسخه دو زنفورو رو از لینک زیر مشاهده کنید:
XenForo 2 Demo

بالا