پشتیبانی چند سوال در مورد استایل

پس راستچین است. چون من تازه انجمن ساز زنفورو را نصب کردم و فارسی ساز را هم فعال کردم ولی فقط محیط ادمین فارسی میشود که به درد من نمیخورد میخواستم قالب فارسی شود که نشد و قالب هم عین همین قالب شماست (پیش فرض زنفورو) ولی همه چیز چپ چین است. آیا با فارسی سازی قالب انگلیسی هم فارسی میشود یا باید تمپلیت فارسی نصب شود؟

H4M3D

مدیر کل
نه قالب ها از طریق فایل زیان خودشون راست چین میشن شما فایل زبان فارسی رو انتخاب کنی قالب راست چین میشه فایل زبان انگلیسی رو انتخاب کنی همون قالب چپ چین میشه

یک نکته هم یادم رفت. زحمت بکشید نام فارسی ساز شماره 2 (فرمت xml) را که گذاشته اید اصلاح کنید چون در ادمین خطا نام'گذاری میداد من نام را کوتاهتر کردم. درست شد.

تنظیم پیش فرض فارسی برای کاربران در ادمین تنظیم میشود؟ چون شاید کاربران به سایت بیایند و نفهمند در پایین باید فارسی شود. می بخشید یکم بیشتر راهنمایی کنید. من تازه همین امروز انجمن ساز را نصب کرده ام. باید در ادمین قالب را برای کاربر اجباری فارسی انتخاب شده کنیم (مثل دیگر فروم سازها مثل مای بیبی)

همچنین فونت فارسی هم باید با افزونه اضافه شود؟ فارسی ساز ادمین فونت مناسبی برای من نداشت آیا باید در بخش استایل دستی کد وارد شود؟ میبخشید در فروم راهنمای چنین مواردی نیست از شما میپرسم

این کار را کردم ولی قالب فارسی نمیشود منظورم این است که هر بار کاربر جدید باید قالب را فارسی کند؟ فونت فارسی چطور میشود؟

H4M3D

مدیر کل
ممنون فونت را دیدم و میخوانم ولی فارسی سازی قالب را درست متوجه نشدم. چطور مثل بقیه فروم سازها نمایش انجمن برای کاربران پیش فرض و اجبارا فارسی باشد؟ اگر آموزش آن هست برای من لینکش را بفرستید. یا گام به گام کلی توضیح دهید عکس لازم نیست فقط بگویید در ادمین کجا بروم. واقعا از پاسخگویی خوبتان ممنونم

H4M3D

مدیر کل
کنترل پنل>زبان ها>تیک تنظیم کردن فارسی به عنوان زبان پیشفرض رو میزنید

فارسی را زدم. قالب چطور فارسی میشود. چندبار رفرش کردم فارسی نشد. منظورم را متوجه شدید اگر زبان را در ادمین فارسی کنیم وقتی کاربر به انجمن می آید قالب فارسی است؟ شما که گفتید فارسی کردم قسمت زبان ربطی با قالب ندارد! یکم واضحتر راهنمایی کنید. من مبتدی هستم! کلا از اول تا آخر مراحل فارسی کردن قالب را بگویید. با تشکر