آیکن منبع

XF XenForo 2.0.0 Beta 2

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید
  • شروع کننده موضوع H4M3D
  • تاریخ شروع

وطن وب هاست

H4M3D

مدیر کل
لایک ها
5,248
مدت آنلاین
4d 3h 54m
H4M3D منبع جدیدی ارسال کرد

XenForo 2.0.0 - Beta 1

One week after the release of XF2 Beta 1, we are now ready to release our second beta, both of XenForo 2 and the official XenForo 2 add-ons.

Much attention has been paid to the feedback we've received regarding the upgrade process, and we've worked hard to mitigate various problems that have been reported, so hopefully the upgrade process will be smoother this time around.

We've also been busy squishing bugs, and many of the more serious or pressing issues have been resolved.

You won't...
اطلاعات بیشتر در مورد این منبع...

لایک ها
1
مدت آنلاین
53m
وب سایت
www.3dpe.ir
با سلام
انجمن ساز زنفورو را از همین جا دانلود و نصب کرده ایم. حدود یکماه است. کار ما را راه انداخته فقط مشکلی در وبمستر داریم. با وجود اینکه افزونه های نقشه سایت و robots.txt را نصب و تنظیم کرده ایم باز در قسمت html improvment وبمستر گوگل خطای duplicate meta title & description داریم. یعنی متاتگهای هدر در صفحات فروم یکسان است و این از نظر گوگل خطاست. بررسی کردیم افزونه کاربردی زیر را پیدا کردیم ولی گویا تجاری است. لطفا لینک زیر را ببینید و اگر امکان دارد دانلود آنرا قرار دهید. هم کار ما راه می افتد هم شما یک افزونه کاربردی در فروم خوبتان به کاربران ارائه خواهید داد.
Metadata Essential

با تشکر

H4M3D

مدیر کل
لایک ها
5,248
مدت آنلاین
4d 3h 54m
با سلام
انجمن ساز زنفورو را از همین جا دانلود و نصب کرده ایم. حدود یکماه است. کار ما را راه انداخته فقط مشکلی در وبمستر داریم. با وجود اینکه افزونه های نقشه سایت و robots.txt را نصب و تنظیم کرده ایم باز در قسمت html improvment وبمستر گوگل خطای duplicate meta title & description داریم. یعنی متاتگهای هدر در صفحات فروم یکسان است و این از نظر گوگل خطاست. بررسی کردیم افزونه کاربردی زیر را پیدا کردیم ولی گویا تجاری است. لطفا لینک زیر را ببینید و اگر امکان دارد دانلود آنرا قرار دهید. هم کار ما راه می افتد هم شما یک افزونه کاربردی در فروم خوبتان به کاربران ارائه خواهید داد.
Metadata Essential

با تشکر
مدیریت متادیتاها (Metadata Essential)

kingmateo

کاربر
لایک ها
0
مدت آنلاین
0
وسط نصب ارور میده چرا ؟
چندین نسخه مختلف رو تست کردم همشون این ارور رو میدن
Untitled.png

H4M3D

مدیر کل
لایک ها
5,248
مدت آنلاین
4d 3h 54m
فایل .htaccess رو حذف کنید اگر نشد به کافینگ هاست مربوط میشه

آخرین ویرایش

kingmateo

کاربر
لایک ها
0
مدت آنلاین
0
فایل .htaccess رو حذف کنید اگر نشد به کافینگ هاست مربوط میشه
چندین فایل با این نام وجود داره که پاک کردم بازم نشدن دقیقا بعد از واردکردن دیتابیس این ارور رو میده .
واقعا نمیدونم چرا من سر راه اندازی انجمن داستان دارم :confused:

majid_comp

مجید آقابیگلوئی
مدیر
لایک ها
221
مدت آنلاین
23h 36m
وب سایت
hr-charm.ir
چندین فایل با این نام وجود داره که پاک کردم بازم نشدن دقیقا بعد از واردکردن دیتابیس این ارور رو میده .
واقعا نمیدونم چرا من سر راه اندازی انجمن داستان دارم :confused:
مشکل از هاستتون هست.

kingmateo

کاربر
لایک ها
0
مدت آنلاین
0
میشه یکی زحمت بکشه این رو برام نصب کنه روی هستم . ممنون میشم . واقعا کلافه شدم نه این نصب میشه ن vbulletin رو اون یکسی سایتم یه بار vbulletin رو با بد بختی نصب کردم هیچ قالب و افزونه درست حسابی نداشت . ولی XenForo بهتره هم قالب زیاد داره هم افزونه . ممنون میشم کمک کنید تا نصبش کنم . الان یک هفته بشتره هاستم خوابیده ممبر ها دارن ریزش میشکنن :cry:.:cry:

H4M3D

مدیر کل
لایک ها
5,248
مدت آنلاین
4d 3h 54m
مشخصات هاست رو پیام خصوصی کنید

majid_comp

مجید آقابیگلوئی
مدیر
لایک ها
221
مدت آنلاین
23h 36m
وب سایت
hr-charm.ir
میشه یکی زحمت بکشه این رو برام نصب کنه روی هستم . ممنون میشم . واقعا کلافه شدم نه این نصب میشه ن vbulletin رو اون یکسی سایتم یه بار vbulletin رو با بد بختی نصب کردم هیچ قالب و افزونه درست حسابی نداشت . ولی XenForo بهتره هم قالب زیاد داره هم افزونه . ممنون میشم کمک کنید تا نصبش کنم . الان یک هفته بشتره هاستم خوابیده ممبر ها دارن ریزش میشکنن :cry:.:cry:

آموزش 2 - فایل چک پیشنیاز های نصب زنفورو در سرور

این تاپیک کمکتون میکنه مشکل هاستتون را متوجه بشین

بالا