پشتیبانی بازدید کننده ربات

mo-hammad

کاربر
سلام تو آمار سایتم یه ربات دیدم - چیکار کنم هیچ رباتی وارد سایتم نشه - الان اینو باید چیکارش کنم درست بشه کلا ؟
asasas.jpg

H4M3D

مدیر کل
یه فایل robots.txt تو روت انجمن درست کنید کد زیر رو توش قرار بدین
کد
User-agent: *
Disallow: /

mo-hammad

کاربر
ممنون جایی دیدم نوشته بود این رو بزارید که بگه از ناحیه گوگل پذیرفته باید بشه یا همچین چیزی

useragent: * disallow= /
useragent: google allow= /

نظرتون چیه

H4M3D

مدیر کل
این کد که گذاشتن فقط روبات های گوگل میتونن بیان

mo-hammad

کاربر
حالا یه چیز دیگه چجوری گزینه ربات رو حذف کنم از لیست آمار

mo-hammad

کاربر
باید اجازه داد حالا یا نه اینکه ربات های گوگل بیان ؟ در جستجو و رتبه تاثیر داره ؟

meysam0229

کاربر
باید اجازه داد حالا یا نه اینکه ربات های گوگل بیان ؟ در جستجو و رتبه تاثیر داره ؟
بله باید اجازه داد دیگه
و الا که مطالبتون توی گوگل ایندکس نمیشن و هرچی هم فعالیت کنید انگار ن انگار

mo-hammad

کاربر
اینجا یسری پیشنهاد دادن -ولی من نمیدونم آیا خوبه یا نه مخصوصا پست اولش -من اینا رو که این گفته اجازه ندم کلا چیزی آیا ایندکس میشه تو گوگل؟

Robots.txt

من این کد ها رو طبق خود پیشنهاد زنفرو زدم ولی جالبه این ها رو سرچ میکنم تو هاست اصلا پیداشون نمیکنه مثلا

آدرس پست:
Understanding the proper use of a Xenforo robots.txt file... Please explain & share.

آدرس مستقیم کد :
https://xenforo.com/robots.txt

User-agent: *
Disallow: /find-new/
Disallow: /account/
Disallow: /attachments/
Disallow: /goto/
Disallow: /posts/
Disallow: /login/
Disallow: /admin.php
Allow: /

همین goto رو سرچ میکنم اصلا نیست یا find-new یا همین account رو سرچ میکنم دو تا فایل دیگه میاره که فقط توشون اکانت هم به کار برده شده !! جریان چیه

H4M3D

مدیر کل
نباید تو هاست باشن اینا آدرس هستن تو هاست نیستن

Megaman

کاربر
سلام تو آمار سایتم یه ربات دیدم - چیکار کنم هیچ رباتی وارد سایتم نشه - الان اینو باید چیکارش کنم درست بشه کلا ؟
وااای از دست شماااا
من توی بیش از 150ربات مختلف در دنیا ثبت نام کردم که بیان تو انجمنم...

هرچی ربات بیشتری بیاد بیشتر خوشحال میشم :D
2017-04-27_192607.jpg
شما میخواین رباتو حذف کنین !

میشه بپرسم چرا ؟ معمولا ربات ها به راحتی توسط موتورهای جستجو شناسایی میشن و رتبه رو به صورت چشم گیری میشکه پایین و از لحاظ سئو یه ضعف بزرگه

ir4mt

کاربر
میشه بپرسم چرا ؟ معمولا ربات ها به راحتی توسط موتورهای جستجو شناسایی میشن و رتبه رو به صورت چشم گیری میشکه پایین و از لحاظ سئو یه ضعف بزرگه
تا اونجایی که من میدونم ربات ها رتبه سایت رو کم نمیکنن
مثلا روبات گوگل. هرچی بیشتر بیاد به انجمن یعنی کاملا داره مطالب شمارو بر میداره تا درجستجوها تاثیر بده .

حضور ربات خیلی هم خوبه و نشون میده سایت ثبت شده در موتورهای جستجو. چون اصلا اغلب این ربات ها ربات های موتورهای جستجو هستند.

اصلا کاری بهشون نداشته باشید و بزارید کار خودشونو بکنن. اونا میان و مطالب رو بر میدارن و دسته بندی میکنن.

Megaman

کاربر
ربات داریم تا ربات
اینهایی که راجبشون صحبت میکنیم ربات موتور های جستجو هستند نه ربات های نگهبان و مدیریت اکتیو خود سایت

آره منم منظورم ربات هایی که صرفا میخوان آمار بازدید رو بالا ببرن یا ربات های مخرب هست.مثلا ربات آمار به عنوان هک های سئو شناخته میشه.