پشتیبانی ساخت کتابخانه

سلام میخواستم ببینم امکان این هست یه کتاب خانه آنلاین ساخت که لیست کتابها بصورت عکس جلدشون نشون داده بشه و بشه دسته بندی موضوعی هم کرد و وقتی روش کلیک کرد اون کتاب برای خواندن به صورت آنلاین باز بشه ؟ و سوال دمم - وقتی رو منو کاربران تو بالای سایت میزنی یه لیست میاره اعضا و بییشترین تشکر و ... رو نشون میده - یه باکسی تو ساید بارش هست که لیست کاربرا رو با آواتارشون نشون میده - چجوری میتونیم اینو بیاریم صفحه اول انجمن منظورم فقط همون باکسه

Untitled.jpg

و سوال آخر من الان یه تب ساختم با تب ساز ولی گزینش که اضافه شده آیکون نداره تو عکس به صورت قرمز نشون دادم چجوری براش آیکون تعریف کنم؟
sds.png

آخرین ویرایش

H4M3D

مدیر کل
سلام میخواستم ببینم امکان این هست یه کتاب خانه آنلاین ساخت که لیست کتابها بصورت عکس جلدشون نشون داده بشه و بشه دسته بندی موضوعی هم کرد و وقتی روش کلیک کرد اون کتاب برای خواندن به صورت آنلاین باز بشه ؟ و سوال دمم
فکر کنم بشه با مدیریت منابع اینکار رو کرد البته برای مشاهده آنلاین pdf باید هاستت یه امکانات خاصی داشته باشه
سوال دمم - وقتی رو منو کاربران تو بالای سایت میزنی یه لیست میاره اعضا و بییشترین تشکر و ... رو نشون میده - یه باکسی تو ساید بارش هست که لیست کاربرا رو با آواتارشون نشون میده - چجوری میتونیم اینو بیاریم صفحه اول انجمن منظورم فقط همون باکسه
افزونه 1 - مدیریت و قرار دان ویجیت در هر صفحه Widget Framework
ویجیت های کاربردی برای افزونه Widget Framework
و سوال آخر من الان یه تب ساختم با تب ساز ولی گزینش که اضافه شده آیکون نداره تو عکس به صورت قرمز نشون دادم چجوری براش آیکون تعریف کنم؟
تو تنظیمات استایل برای اینکه بقیه مثل کاربرا رسانه و .. آیکن داشته باشن آپشن هست ببین چطور درست کرده برای کتابخانه هم قرار بده

آخرین ویرایش
اتفاقا تو تنظیمات استایل رفتم ولی هر چی میگردم گزینه مربوطش رو پیدا نمیکنم- راجع بع کتابخانه هم بدبختی به صورت دستی باید ساخت - با css و html ساختم

بعد یه page ساختم و کدها رو توش گذاشتم . میشه اونم راهنمایی کنی کجاست دقیقا

حل شد تو Alternative Navigation ها بود فقط اسم کلاس تب ساز رو باید بدید برای دوستانی که نمی تونن تنظیم کنن اسم کلاس رو برای افزونه تب ساز باید siropuCustomTab باشه