افزونه 2 تاریخ شمسی و عربی برای زنفورو

وطن وب هاست

taylor

کاربر
سلام. بدون مقدمه وارد بحث میشم.

تقریبا تموم سایت ها و انجمن های داخلی و خارجی رو نگاه کردم. همگی مشکل نمایش تاریخ در زنفورو به شمسی و حتی عربی داشتند و کسی هم چیزی ارائه نکرده بود

(تو سایت های دیگه حتی چند ادمین درخواست این افزونه رو با هزینه کرده بودن ولی کسی ارائه نکرده بود چراش رو نمیدونم ولی در ادامه کامنت ها به پیچیدگیش اشاره کرده بودند)

ناچار خودم دست به کار شدم و راه حلش رو پیدا کردم. کسانی که تمایل دارند تاریخ در زنفورو براشون به شمسی و یا عربی نمایش داده بشه به بنده پیام بدن

از اونجا که به تازگی با زنفورو آشنا شدم و چگونگی ساخت افزونه رو نمیدونم لطفا درخواست ارائه افزونه ش رو نکنید درحال حاضر تنها بصورت دستی و manual میتونم در اختیارتون قرار بدم

با سپاس/ رضا تیلور

پیوست ها

alalalk71

کاربر
سلام. بدون مقدمه وارد بحث میشم.

تقریبا تموم سایت ها و انجمن های داخلی و خارجی رو نگاه کردم. همگی مشکل نمایش تاریخ در زنفورو به شمسی و حتی عربی داشتند و کسی هم چیزی ارائه نکرده بود

(تو سایت های دیگه حتی چند ادمین درخواست این افزونه رو با هزینه کرده بودن ولی کسی ارائه نکرده بود چراش رو نمیدونم ولی در ادامه کامنت ها به پیچیدگیش اشاره کرده بودند)

ناچار خودم دست به کار شدم و راه حلش رو پیدا کردم. کسانی که تمایل دارند تاریخ در زنفورو براشون به شمسی و یا عربی نمایش داده بشه به بنده پیام بدن

از اونجا که به تازگی با زنفورو آشنا شدم و چگونگی ساخت افزونه رو نمیدونم لطفا درخواست ارائه افزونه ش رو نکنید درحال حاضر تنها بصورت دستی و manual میتونم در اختیارتون قرار بدم

با سپاس/ رضا تیلور

اگر تونستید افزونش بزنید یه ندایی بدید ، همینطور اگر دم دستت هست افزونه هجری قمریش هم بزن میتونه تو خود انجمن زنفورو خوب فروش بره

ir4mt

کاربر
سلام
بهتره دوست عزیز آموزش تصویری یا ویدیویی این کارو هم در انجمن بزارید تا همه بتونن استفاده بکنن.
تا حالا که کسی نتونسته بود زنفرور رو به تاریخ شمسی تغییر بده

کمی فرصت بشه و نحوه ارائه بصورت افزونه در زنفورو رو متوجه بشم براتون قرار میدم.

سلام بنده میتونم افزونه برای زنفورو بنویسم.اگر راه حلش راپیدا کردین اطلاع بدید به صورت افزونه تعبیه کنم