پشتیبانی تغییر انداره آواتار

وطن وب هاست

ir4mt

کاربر
سلام

دوستان میشه کاری کرد که آواتار کاربران در پست بیت بزرگتر نمایش داده بشه؟
از کجا تغییراتش اعمال میشه؟

سلام
این یه راهشه:
تغییر سایز آواتار رو در این بخش تغییر بدین:
کد
.avatar.avatar--m
وقتی آواتار پهن تر بشه باید ستون پست بیت هم عریض تر بشه که باید این بخش رو تغییر بدین:
کد
.message-cell.message-cell--user
اگه نتونستین بگید تا شب کامل توضیحش رو در این تاپیک قرار میدم، من تقریبا یکی دوتا راه دیدم برای این کار !
ولی پیشنهاد من اینه که تغییر ندین ، چون این قالب بصورت دیفالت در موبایل خیلی عالیه !

سلام
این یه راهشه:
تغییر سایز آواتار رو در این بخش تغییر بدین:
کد
.avatar.avatar--m
وقتی آواتار پهن تر بشه باید ستون پست بیت هم عریض تر بشه که باید این بخش رو تغییر بدین:
کد
.message-cell.message-cell--user
اگه نتونستین بگید تا شب کامل توضیحش رو در این تاپیک قرار میدم، من تقریبا یکی دوتا راه دیدم برای این کار !
ولی پیشنهاد من اینه که تغییر ندین ، چون این قالب بصورت دیفالت در موبایل خیلی عالیه !
پهنای پست بیت من کاملا جا داره. آواتار کوچک شده بیخودی.
اندازش 3 برابر هم بشه تاثیری روی پهنای سایدبار نمیکنه:

avatar.avatar--m در کجا قرار داره؟!

اگه سایتتون همینه که در امضا هست، این رو تست کردم درست شد:
کد
.avatar.avatar--s {

width: 100%;
    height: 100%;
    font-size: 28.8px;
}
قالب سایت شما با قالب دیفالت زنفورو فرق میکنه، نمیدونم .avatar.avatar--s کجاست !
کد بالا رو در extra.less قرار بدید ببینید درست میشه یا نه ، در بخش قالب ها extra.less رو سرچ کنید.

آخرین ویرایش
اگه سایتتون همینه که در امضا هست، این رو تست کردم درست شد:
کد
.avatar.avatar--s {

width: 100%;
    height: 100%;
    font-size: 28.8px;
}
قالب سایت شما با قالب دیفالت زنفورو فرق میکنه، نمیدونم .avatar.avatar--s کجاست !
کد بالا رو در extra.less قرار بدید ببینید درست میشه یا نه ، در بخش قالب ها extra.less رو سرچ کنید.
بله همون سایته. تشکر
این کدی که دادید رو گذاشتم توی extra.less از نظر اندازه ای درست شد. منتها عکس رو میکشه و اون اندازه میکنه. مشخصه عکس کشیده شده و بی کیفیت شده. میخوام اینجور نشه و اندازه اصلی منتها ریسایز شده قرار بگیره. مثل همین انجمن اینجا.

مشخصه که باید یک جای دیگه هم ویرایش بشه. نمیدونید؟
و البته این کد برخی قسمت هارو هم بهم ریخت. مثلا آخرین کاربران عضو شده رو اینجور کرد:

آخرین ویرایش
بله همون سایته. تشکر
این کدی که دادید رو گذاشتم توی extra.less از نظر اندازه ای درست شد. منتها عکس رو میکشه و اون اندازه میکنه. مشخصه عکس کشیده شده و بی کیفیت شده. میخوام اینجور نشه و اندازه اصلی منتها ریسایز شده قرار بگیره. مثل همین انجمن اینجا.

مشاهده پیوست 4385

مشخصه که باید یک جای دیگه هم ویرایش بشه. نمیدونید؟
و البته این کد برخی قسمت هارو هم بهم ریخت. مثلا آخرین کاربران عضو شده رو اینجور کرد:
اگه قسمتی رو بهم ریخته پس حذفش کنید، منتظر باشید تا دوستان و مدیر سایت بیان راهنمایی کنن

مشکل شما از تو تنظیمات استایل قالبتون هست

معمولا 3 سایز برای آواتار در زنفورو تعریف شده و برای قالب شما روی کوچک ترین سایز تنظیم شده
متوجه هستم
جاشو پیدا نمیکنم
تمام تنظیمات استایل هم گشتم چیزی پیدا نکردم