پشتیبانی مشکل در تایید ایمیل فعال سازی

وطن وب هاست

majid_comp

مجید آقابیگلوئی
مدیر
لایک ها
193
مدت آنلاین
21h 36m
وب سایت
hr-charm.ir
سلام دوستان متاسفانه من انجمنی راه اندازی کردم که کاربرانم همه خانم هستند
خانم هایی که اصلا از نت و گوشی و ایمیل و وبسایت سر درنمیارن

قبلا عضویت تالار گفتمانم هردن بیری بود و هرکسی که ثبت نام میکرد بدون تایید و فعال سازی میتونست لاگین و فعالیت کنه
این قضیه حسن زیادی داشت و یک عیب بسیار بزرگ داره،اینه که اعلان ها و اطلاعیه ها و پاسخ ها به صورت ایمیل ارسال میشه.خب اگر کسی ایمیل صحیح وارد نکرده باشه خبر دار نمیشه که به پستش پاسخ داده شده.

پس من اومدم فعال سازی از طریق ایمیل را فعال کردم

مشکلی که برام پیش آمده اینه که خیلی ها ایمیل ندارن و یا ادرس ایمیلی که وارد میکنن صحیح نیست یا بخاطر اینکه نمیتونن اکانتشونو فعال کنن منصرف میشن

اکثر ایمیل هایی که وارد میکنن اینطوریه www.maryam5454@gmail.com یا maryam5454@gimil.com یا maryam5454@yahoo.ir

واقعا ازین همه هوش و استعدادشون کلافه شدم

خواستم این را ب همه شما عزیزان در میان بگذارم حداقل تجربه یا راه کاری که قبلا بهش برخوردین را باهام در میان بزارید ممنون میشم

ir4mt

کاربر
لایک ها
155
مدت آنلاین
10h 36m
وب سایت
www.iran4moderntalking.ir
سلام

به نظر من تایید عضویت به روش ارسال ایمیل رو بردارید.

جاش مثلا 1-2 سوال امنیتی بسازید برای عضویت که به راحتی کاربرانتون با توجه به کم اطلاعاتی که دارن بتونن عضو بشن و حتی نوشته بنویسن و فعالیت بکنن.
مزیتش اینه که دیگه اسپمرها هم نمیتون عضو بشن.

majid_comp

مجید آقابیگلوئی
مدیر
لایک ها
193
مدت آنلاین
21h 36m
وب سایت
hr-charm.ir
سلام

به نظر من تایید عضویت به روش ارسال ایمیل رو بردارید.

جاش مثلا 1-2 سوال امنیتی بسازید برای عضویت که به راحتی کاربرانتون با توجه به کم اطلاعاتی که دارن بتونن عضو بشن و حتی نوشته بنویسن و فعالیت بکنن.
مزیتش اینه که دیگه اسپمرها هم نمیتون عضو بشن.
مشکل من با اسپمر ها نیست

مشکل من اینه وقتی به پستشون پاسخ میدم اونا مطلع نمیشن.چون ایمیلی بهشون ارسال نمیشه

ir4mt

کاربر
لایک ها
155
مدت آنلاین
10h 36m
وب سایت
مشکل من با اسپمر ها نیست

مشکل من اینه وقتی به پستشون پاسخ میدم اونا مطلع نمیشن.چون ایمیلی بهشون ارسال نمیشه
در 90 درصد انجمن ها همینطوره.
مگه قراره ایمیل داده بشه به همه وقتی پاسخی دریافت میشه؟

در بزرگترین انجمن های ایران اصلا ایمیلی ارسال نمیشه. مثلا پرشین تولز که یکی از پربازدید ترین انجمن های ایرانیه و اتفاقا مدتیه که زنفرو کرده. مگه ایمیل ارسال میشه؟
خیر

بهترین راه اینه که آخرین ارسال های انجمن رو یکم تعداد پست های نمایشیش رو بیشتر بکنید تا وقتی پاسخی داده میشه مدت بیشتری بمونه در آخرین ارسال ها.
کاربران هم کم کم یاد میگیرن دیگه.

همون که یاد گرفتن بیان در انجمن عضو بشن و نظری بنویسن اینم یاد میگیرن. سالهاست کاربران با انجمن ها کار کردن و بقیه هم یاد میگیرن کم کم

majid_comp

مجید آقابیگلوئی
مدیر
لایک ها
193
مدت آنلاین
21h 36m
وب سایت
hr-charm.ir
در 90 درصد انجمن ها همینطوره.
مگه قراره ایمیل داده بشه به همه وقتی پاسخی دریافت میشه؟

در بزرگترین انجمن های ایران اصلا ایمیلی ارسال نمیشه. مثلا پرشین تولز که یکی از پربازدید ترین انجمن های ایرانیه و اتفاقا مدتیه که زنفرو کرده. مگه ایمیل ارسال میشه؟
خیر

بهترین راه اینه که آخرین ارسال های انجمن رو یکم تعداد پست های نمایشیش رو بیشتر بکنید تا وقتی پاسخی داده میشه مدت بیشتری بمونه در آخرین ارسال ها.
کاربران هم کم کم یاد میگیرن دیگه.

همون که یاد گرفتن بیان در انجمن عضو بشن و نظری بنویسن اینم یاد میگیرن. سالهاست کاربران با انجمن ها کار کردن و بقیه هم یاد میگیرن کم کم
بله باید ایمیل ارسال بشه

متاسفانه چشمم آب نمیخوره از پسش بربیان

ir4mt

کاربر
لایک ها
155
مدت آنلاین
10h 36m
وب سایت
شما این رو در نظر بگیرید که :
کاربری که بلد نیست ایمیل خودشو وارد بکنه و اولش www میزاره، مطمئنا بلد هم نیست که ایمیل خودشو بازبینی کنه ;)

بالا