درگاه پرداخت زرین پال

افزونه 2 درگاه پرداخت زرین پال 1.0.0

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید

وطن وب هاست

majid_comp

مجید آقابیگلوئی
مدیر
لایک ها
193
مدت آنلاین
21h 36m
وب سایت
hr-charm.ir
majid_comp منبع جدیدی ارسال کرد

درگاه پرداخت زرین پال - درگاه واسط پرداخت بانکی زرین پال برای نسخه 2 زنفورو - Xenforo ZarinPal Payment XF2

سلام قبل از هر چیز تشکر میکنم از صبوری همه شما عزیزان که پیگیر این پروژه بودید.

قرار بود افزونه کاملی ارائه کنم اما با توجه به اینکه در نسخه 2 زنفورو ساخت افزونه بسیار سخت شده و تمامی متد ها و کلاس های برنامه نویسی شدش با نسخه 1 فرق کرده این کار به سر انجام نرسید
تصمیم گرفتم درگاه را بدون افزونه منتشر کنم و تقریبا بیشتر به هک کد ها شبیه هست تا افزونه :D

خب برای شروع بعد از دانلود فایل ها فایل PayPal.php را در مسیر زیر جایگزین فایل موجود در انجمن میکنیم...
اطلاعات بیشتر در مورد این منبع...

ir4mt

کاربر
لایک ها
155
مدت آنلاین
10h 36m
وب سایت
www.iran4moderntalking.ir
سلام
اول تشکر برای این افزونه بسیار عالی و کاربری

ابتدای توضیحتون بهتره بگید که کاربر باید اول افزونه افزونه 2 - [TH] Donate رو نصب کنه و بعد این تغییراتی که گفتید رو انجام بده.

بعد اینکه من در حین نصب افزونه Donate به مشکل بر خوردم. فایل هاشو ریختم و وقتی زدم که نصبش کنه با این پیام مواجه میشم:
errr.jpg
برای اینکه شما هم این ایراد رو در هنگام نصب نبینید بهتره همون اول در مسیر: public_html/forum/src یا public_html/src یا خلاصه هرجا که انجمن نصبه وارد پوشه src بشید و کد زیر رو در اخر خط فایل config.php اضافه کنید.
کد
$config['debug'] = true;

majid_comp

مجید آقابیگلوئی
مدیر
لایک ها
193
مدت آنلاین
21h 36m
وب سایت
hr-charm.ir
برای اینکه شما هم این ایراد رو در هنگام نصب نبینید بهتره همون اول در مسیر: public_html/forum/src یا public_html/src یا خلاصه هرجا که انجمن نصبه وارد پوشه src بشید و کد زیر رو در اخر خط فایل config.php اضافه کنید.
سلام بنده در قسمت دوم توضیحاتم فعال سازی دیباگ مود را ذکر کردم
ابتدای توضیحتون بهتره بگید که کاربر باید اول افزونه افزونه 2 - [TH] Donate رو نصب کنه و بعد این تغییراتی که گفتید رو انجام بده.
نیاز به نصب افزونه دونات نیست
افزونه پرداخت زنفورو پیش نیاز افزونه های دونات و مارکت هست.
پرداخت ها در انجمن ها بیشتر بخاطر عضویت ویژه و ... استفاده میشه و دونات کارایی زیادی بین مردم خسیس ایران نداره :confused-2x:

بالا