پشتیبانی انتقال از مای بی بی

وطن وب هاست

kade_a55

کاربر
با سلام. من می خواهم انجمن مای بی بی خود را به گزنو انتقال دهم لطفا راهنمایی فرمایید اینکه چه چیزی بایستی از انجمن قبلی دریافت کرده و به این انجمن انتقال دهم؟
ضمن اینکه قسمت وارد کردن اطلاعات را می زنم هیچ لیستی ظاهر نمی شود.

kade_a55

کاربر
سلام. ممنون انجام دادم. فقط سوال داشتم:
1-تمام تصاویر فروم قبلی در اینجا ظاهر نشده است. چکار بایستی انجام دهم؟
2- آیا بعد از انتقال پوشه uploads را پاک کنم؟
3- بعد از انتقال کامل آیا می توانم به نسخه 2 به روز رسانی کنم؟

آخرین ویرایش:

H4M3D

مدیر کل
سلام اون تصاویری که انتقال پیدا نکردن فایل ضمیمه بودن یا لینک تصاویر از آپلودسنتر؟
میتونید به نسخه 2 آپگرید کنید
اگر از کارتون اطمینان دارید پاک کنید پوشه uploads رو

kade_a55

کاربر
ضمن تشکر، مجدد از اول ایپورت کردم اما متاسفانه فایل های پیوست ارسال نمی شوند. لطفا راهنمایی فرمایید

kade_a55

کاربر
مسیری که برای انتقال وی بی به زنفو ذکر کردید فقط در لیست اول مای بی بی را انتخاب کردم.
کل فولدری که مای بی بی در آن نصب بود را به پوشه ای به نام uploads در روت منتقل کردم (روت نصب زنفو)
بقیه مسیر هم مشخص است ، مشخصات MSQ را دادم و انتقال انجام شد. اینم فروم جدید که بالا اومده: مای چارت فروم
فقط کلیه فایل های پیوستی اعم از عکس و دیگر فایلها نیامده است.

kade_a55

کاربر
برنامه XAMPP نصب کردم و به صورت لوکال انجمن را نصب کردم. حالا می خواهم انجمن قبلی ام را به زنفورو منتقل کنم. سوالم اینه که mysql قبلی را در کجای فولدر این نر افزار قرار دهم؟ لطفا راهنمایی کنید
نمی دانم چرا پست های قبلی ام در اینجا حذف شده....آیا از سوال کردن ناراحت می شوید؟

H4M3D

مدیر کل
نمی دانم چرا پست های قبلی ام در اینجا حذف شده....آیا از سوال کردن ناراحت می شوید؟
یه مشکلی پیش امده بود دیتابیس رو ریستور کردم
برنامه XAMPP نصب کردم و به صورت لوکال انجمن را نصب کردم. حالا می خواهم انجمن قبلی ام را به زنفورو منتقل کنم. سوالم اینه که mysql قبلی را در کجای فولدر این نر افزار قرار دهم؟ لطفا راهنمایی کنید
دیتابیس ای بی بی رو ایمپورت کنید یوزر و پسورد و دیتابیس جدید رو تو فایل کافینگ مای بی بی وارد کنید تا انجمن روی مای بی بی کامل بیاد بالا برای زنفورو هم دیتابیس بسازید نصبش کنید

پیوست ها

kade_a55

کاربر
ممنون. زنفور را نصب کردم الان در انتقال مای بی مشکل دارم. کل فولدر مای بی را به لوکال منتقل کردم.

بالا