افزونه موضوعات ویژه و پرتابل 2.17.0

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید
  • شروع کننده موضوع H4M3D
  • تاریخ شروع
یه سوال دیگه - آخر سر یه اسلایدر عکس برای ورژن یک زنفروو که بشه رو عکس ها لینک هم قرار داد پیدا نکردم تو رو خدا کمک کنید همه گالری سازها رو نصب کردم تو این سایت هیچکدومش به جز اون روسی کار نکرد اونم لینک نمیگیره که

H4M3D

مدیر کل
اون انجمنی که می خواستید مثل اون درست کنید از این افزونه استفاده می کنه افزونه موضوعات ویژه و پرتابل ربطی به گالری نداره اونطور که من دیدم مدیر موضوعات خیلی مهم رو ویژه می کنه و بصورت اسلایدر تو صفحه اصلی نشون میده مثل تصویر زیر که از این افزونه استفاده شده
2.gif

من اینم نصب کردم ولی ازش سر در نمیارم - چجوری بعد نصب یه اسلایدر باهاش درست کنم بعد موقعیتش رو تو صفحه اول فرمم مشخص کنم که بالا یا پایین باشه ؟

و بعد عکس بزارم توش و لینک بدم بهش ؟

یه دنیا ازت ممنون مدیر عزیز واقعا راهنمایی میکنی -امشب ایشالا درست میشه ؟

برای من ویژه کردن موضوع تو لیست ابزارم نیست چیکار کنم ؟

و سوال اینکه این کارها رو فقط مدیر میتونه بکنه دیگه والا کاربرم بیاد اینکارو بکنه که عکسشو میفرسته گالری

H4M3D

مدیر کل
دسترسی های گروه های کاربری رو فعال کنید
مدیر کل
screenshot-127.0.0.1-2017-10-24-16-01-31.png
کاربران
screenshot-127.0.0.1-2017-10-24-16-02-03.png

ممنون - فارسی ساز همین افزونه پرتال ساز هم دارید

راستی برای من اصلا گزینه اسلایدر نداره ببینید

آیا برای اینه که من پلاگین آپلود فایل تو منتن ندارم ؟ آخه من میخوام تصاویر رو از مدیا گالری اتچ کنن تو متن با اون آیکون دوربین که هست تو ارسال متن
sds.png

آخرین ویرایش
میبخشید اسلایدر الان اضافه شد درست شد - ولی هنوز گالری نشون نمیده (من تصاویر رو با عکس دوربین تو ابزار ارسال متن اتچ میکنم) بعد تو صفحه اصلی اینجوری میشه عوض عکس نشون دادن عنوان خود تاپیک میاد و صفحه خیلی بزرگ اون وسط جا میگیره

fff.jpg

این سوال آخرم رو هم جواب بدی خیلی ممنونت میشم - چون فقط مطلب رو نشون میده و مینویسه ادامه مطلب ! اصلا اسلایدر عکس نیست ! با اینکه فعاله !

درست شد الان باید به طور دستی برای هر تاپیک یه عکس به عنوان نمایش اسلایدر انتخاب میکردم

سوال آخر آخر آخرم - الان این اسلایدر رو داره تو همه صفحه ها نشون میده من میخوام فقط رو صفحه اصلی انجمن باشه چیکار کنم ؟

و یه سوال دیگه چطوری میتونم برای اسلایدر عنوان بزارم مثلا بالاش بنویسه برترین آثار

فقط این دو تا رو جواب بدی تکمیله

H4M3D

مدیر کل
کنترل پنل تنب تنظیمات قالب و استایل>تغییرات قالب>اونجایی که مشخص کردم تیکش رو برمیداری screenshot-127.0.0.1-2017-10-24-17-42-06.png
نگاه کردم مثل اینکه نمیشه برای اسلایدر عنوان زد (میشه یکم زمان بره فردا)

قسمت دوم سوالم هم میشه بی زحمت جواب بدهی استاد عزیز

چطوری میتونم برای اسلایدر عنوان بزارم مثلا بالاش بنویسه برترین آثار

H4M3D

مدیر کل
خیلی چاکریم داداش فردا پس دوباره سر میزنم ایشالا- هر چی میخوای خدا بهت بده که کار ما رو راه میندازی

H4M3D

مدیر کل
تو قالب ها cta_featuredthreads_slider اولش این کد رو اضافه کنید
PHP
        <h2 class="ctaFtTitleForumList">برترین آثار</h2>
        <xen:if is="@ctaFtEnableTitleForumList">
            <h2 class="ctaFtTitleForumList"></h2>
        </xen:if>