آیکن منبع

افزونه 1 افزونه موضوعات ویژه و پرتابل 2.17.0

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید

وطن وب هاست

mo-hammad

کاربر
یه سوال دیگه - آخر سر یه اسلایدر عکس برای ورژن یک زنفروو که بشه رو عکس ها لینک هم قرار داد پیدا نکردم تو رو خدا کمک کنید همه گالری سازها رو نصب کردم تو این سایت هیچکدومش به جز اون روسی کار نکرد اونم لینک نمیگیره که

H4M3D

مدیر کل
اون انجمنی که می خواستید مثل اون درست کنید از این افزونه استفاده می کنه افزونه موضوعات ویژه و پرتابل ربطی به گالری نداره اونطور که من دیدم مدیر موضوعات خیلی مهم رو ویژه می کنه و بصورت اسلایدر تو صفحه اصلی نشون میده مثل تصویر زیر که از این افزونه استفاده شده
2.gif

mo-hammad

کاربر
من اینم نصب کردم ولی ازش سر در نمیارم - چجوری بعد نصب یه اسلایدر باهاش درست کنم بعد موقعیتش رو تو صفحه اول فرمم مشخص کنم که بالا یا پایین باشه ؟

و بعد عکس بزارم توش و لینک بدم بهش ؟

mo-hammad

کاربر
یه دنیا ازت ممنون مدیر عزیز واقعا راهنمایی میکنی -امشب ایشالا درست میشه ؟

mo-hammad

کاربر
برای من ویژه کردن موضوع تو لیست ابزارم نیست چیکار کنم ؟

و سوال اینکه این کارها رو فقط مدیر میتونه بکنه دیگه والا کاربرم بیاد اینکارو بکنه که عکسشو میفرسته گالری

H4M3D

مدیر کل
دسترسی های گروه های کاربری رو فعال کنید
مدیر کل
screenshot-127.0.0.1-2017-10-24-16-01-31.png
کاربران
screenshot-127.0.0.1-2017-10-24-16-02-03.png

mo-hammad

کاربر
ممنون - فارسی ساز همین افزونه پرتال ساز هم دارید

راستی برای من اصلا گزینه اسلایدر نداره ببینید

آیا برای اینه که من پلاگین آپلود فایل تو منتن ندارم ؟ آخه من میخوام تصاویر رو از مدیا گالری اتچ کنن تو متن با اون آیکون دوربین که هست تو ارسال متن
sds.png

آخرین ویرایش:

mo-hammad

کاربر
میبخشید اسلایدر الان اضافه شد درست شد - ولی هنوز گالری نشون نمیده (من تصاویر رو با عکس دوربین تو ابزار ارسال متن اتچ میکنم) بعد تو صفحه اصلی اینجوری میشه عوض عکس نشون دادن عنوان خود تاپیک میاد و صفحه خیلی بزرگ اون وسط جا میگیره

fff.jpg

mo-hammad

کاربر
این سوال آخرم رو هم جواب بدی خیلی ممنونت میشم - چون فقط مطلب رو نشون میده و مینویسه ادامه مطلب ! اصلا اسلایدر عکس نیست ! با اینکه فعاله !

mo-hammad

کاربر
درست شد الان باید به طور دستی برای هر تاپیک یه عکس به عنوان نمایش اسلایدر انتخاب میکردم

سوال آخر آخر آخرم - الان این اسلایدر رو داره تو همه صفحه ها نشون میده من میخوام فقط رو صفحه اصلی انجمن باشه چیکار کنم ؟

و یه سوال دیگه چطوری میتونم برای اسلایدر عنوان بزارم مثلا بالاش بنویسه برترین آثار

فقط این دو تا رو جواب بدی تکمیله

H4M3D

مدیر کل
کنترل پنل تنب تنظیمات قالب و استایل>تغییرات قالب>اونجایی که مشخص کردم تیکش رو برمیداریscreenshot-127.0.0.1-2017-10-24-17-42-06.png
نگاه کردم مثل اینکه نمیشه برای اسلایدر عنوان زد (میشه یکم زمان بره فردا)

mo-hammad

کاربر
قسمت دوم سوالم هم میشه بی زحمت جواب بدهی استاد عزیز

چطوری میتونم برای اسلایدر عنوان بزارم مثلا بالاش بنویسه برترین آثار

H4M3D

مدیر کل

mo-hammad

کاربر
خیلی چاکریم داداش فردا پس دوباره سر میزنم ایشالا- هر چی میخوای خدا بهت بده که کار ما رو راه میندازی

H4M3D

مدیر کل
تو قالب ها cta_featuredthreads_slider اولش این کد رو اضافه کنید
PHP:
        <h2 class="ctaFtTitleForumList">برترین آثار</h2>
        <xen:if is="@ctaFtEnableTitleForumList">
            <h2 class="ctaFtTitleForumList"></h2>
        </xen:if>

بالا