آموزش 1 آموزش کامل آپگرید زنفورو

mr.m0hamm4d

عاقا محمد :)
کاربر
M0HAM4D submitted a new resource:

آموزش کامل آپگرید زنفورو - .peGroups

سلام به کاربران عزیز پارس فورو
با اینکه بارها توضیح داده شده ولی اموزش جامعی برای آپگرید زنفورو وجود نداشت .

خوب اول ذکرکنم که در فرایند آپگرید هیچ یکی از فایل ها .کاربران .پست ها و ...... از بین نمیره (پس نگران نباش و یک نفس عمیق بکشید :D
:p
)
ابتدا یک فول بک اپ از انجمن خودت بگیرید (اگر نمیتوانید به هاستینگ خود تیکت ارسال کنید و درخواست بک آپ کنید
)
حالا بریم سراغ آپگرید
خوب دو نوع آپگرید داریم
1آپگرید جزئی .
مثلا نسخه زنفورو ما 1.4.1 هستش و میخوایم به 1.4.2 آپگرید کنیم...
Read more about this resource...

satiran

کاربر
سلام

من از نسخه 1.4 به 1.5.4 خواستم اپگرید کنم فایل های موجود داخل پوشه اپلود را ریختم تو روت انجمن
وقتی ادرس را با اینستال میزنم میره به این ادرس
/install/index.php?upgrade/
,
,ولی صفحه سفید میشه وهیچ کاری نمیشه انجام داد

mr.m0hamm4d

عاقا محمد :)
کاربر
سلام

من از نسخه 1.4 به 1.5.4 خواستم اپگرید کنم فایل های موجود داخل پوشه اپلود را ریختم تو روت انجمن
وقتی ادرس را با اینستال میزنم میره به این ادرس
/install/index.php?upgrade/
,
,ولی صفحه سفید میشه وهیچ کاری نمیشه انجام داد
ادرس انجمن

satiran

کاربر
الان که میخوام وارد سایت بشم ارور زیر را میده

Server Error
Undefined index: use_tfa

1. XenForo_Application::handlePhpError() in XenForo/ControllerHelper/Login.php at line 14
  2. XenForo_ControllerHelper_Login->userTfaConfirmationRequired() in XenForo/ControllerPublic/Login.php at line 130
  3. XenForo_ControllerPublic_Login->actionLogin() in XenForo/FrontController.php at line 351
  4. XenForo_FrontController->dispatch() in XenForo/FrontController.php at line 134
  5. XenForo_FrontController->run() in /home/twdfansi/public_html/forum/index.php at line 13

Admiral

کاربر
درود
محتویات پوشه آپلود یعنی همه فایل ها و پوشه ها دیگه درسته؟ من فایل های اچ تی اکسس و سایت مپ رو تغییراتی دادم . در هر آپدیت باید دوباره تغییراتو توی فایل های جدید اعمال کنم.
آیا آپلود همه فایل ها لازمه؟؟ یا فقط چندتاش نیازه؟؟